luister nu!
100% NL Social Media
100% TV
100% TV
100% TV wordt iedere Zaterdag en Zondag uitgezonden op SBS 6. Karin Bloemen ontvangt in de studio bijzondere gasten, bekende Nederlanders en diverse deskundigen om te praten over de meest uiteenlopende lifestyle onderwerpen. Er is aandacht voor het laatste showbizznieuws, de nieuwste beautytrends, tips en adviezen voor een gezond leven en ideeën voor lekker eten van tv-kok Mathijs Vrieze. Geert Hoes doet verslag vanaf verschillende locaties in Nederland. Tenslotte zet Karin iemand in het zonnetje die 100% 'goed bezig' is.
Hier kun je de afleveringen terug kijken
PresentatieKarin Bloemen
Karin Bloemen studeerde in 1984 af aan de Academie voor Kleinkunst te Amsterdam. In 1983 ontving ze de Pisuisseprijs, een onderscheiding die wordt uitgereikt aan de leerling met de beste theaterprestatie binnen de academie.
Op 24-jarige leeftijd won Karin de Pall Mall Exportprijs. Deze prijs heeft tot doel de ontwikkeling van jonge artiesten te bevorderen.
Geert Hoes
Geert Hoes is voornamelijk bekend geworden door zijn rol als Morris Fischer in Goede Tijden Slechte Tijden. Ook speelde hij in Costa, de serie ‘Lotte’ en zat hij in “Wie is de Mol”. Hij laat nu vooral als presentator en theaterpersoonlijkheid van zich horen.
Zo presenteerde hij het programma 4me op RTL 4 en vorig theaterseizoen was hij te zien als de Markies van Carrabas in de familiemusical De Gelaarsde Kat, momenteel speelt hij Klein Duimpje in de gelijknamige musical.
Stefan Bos
De 15-jarige Stefan Bos begon op z’n achtste met klassiek pianoles. In 2008 werd Stefan winnaar van de jaarlijkse compositiewedstrijd van het NBE en de VARA. In datzelfde jaar trad hij toe tot het Junior Jazz College van het Conservatorium in Amsterdam.
In 2010 drong Stefan zelfs door tot de finale van het prestigieuze Prinses Christina Jazz Concours, waar hij de persprijs won. In januari 2011 kreeg Stefan dan ook een masterclass aangeboden door de beroemde Amerikaanse jazzpianist Brad Mehldau. Stefan treedt momenteel, behalve als solist, regelmatig op met het jazzkwartet Oosterdok 4.Mathijs Vrieze
Mathijs Vrieze (31) is Nederlands jongste TV-kok. Door zijn toegankelijkheid en enthousiasme is hij geliefd bij een brede doelgroep. Hij is dan ook een bestsellerauteur van kookboeken. Zijn boek ‘Gezond en prijsbewust koken’ kwam zelfs als beste afslankboek van 2011 uit de test. Kernpunten van Mathijs zijn gezond en lekker eten met het gebruik van gezonde en verse ingrediënten.
Hij weet mensen te stimuleren en motiveren om op een verantwoorde en vooral effectieve wijze af te vallen. In tv-programma’s als ‘Eten & Daten’, ‘Puur Smaak’, ‘RTL Vandaag’ en ‘4me’ deelt Mathijs zijn enthousiasme en keukengeheimen.

